wtorek, 15 marca 2011
Czego chcecie więcej na stardoll?
Admini zamieścili właśnie taką ankietę,
Możemy wybrać jedną ze trzech odpowiedzi, ja osobiście zaznaczyłam 'HAIRSTYLES'
A wy, czego więcej chcecie na stardoll?
1 komentarz:
Naati8888 /Jesica
26 marca 2011 06:59
Ja nie wiem co te wyrazy oznaczają.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja nie wiem co te wyrazy oznaczają.
OdpowiedzUsuń